Kamera Sistemleri

 


AHD KAMERALAR

AHD kamera sistemi ile eviniz ve iş yeriniz için istediğiniz kalitede gözetleme sistemine sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz her materyal ile birlikte kurulum yapılır. Tüm cihazlardan uzaktan izleme için uygulamalar içerir.

Ürün Detayı

IP KAMERALAR

IP Kameralar esisinizin ve mülkünüzün net videolarını izlemenize ve kaydetmenize olanak tanıyan bir gözetim sisteminin merkezi parçasıdır.Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlar, iPhone, Android ve iPad mobil cihazlardan uzaktan izleme için uygulamalar içerir.

Ürün Detayı

SPEED DOME KAMERALAR

SPEED DOME Kameralar ile ev ve iş yerlerinizin güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz. AHD ve IP seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve kolay kurulumu sayesinde dilediğiniz zaman kullanmaya başalayabilirsiniz.

Ürün Detayı

 

 


FISHEYE KAMERALAR

FİSHEYE Kameralar 360 derece dönüş açısına sahiptir.Kendi içerisinde 4 parçaya bölünerek optik zoom imkanı sağlar. Evinizin ve iş yerinizin güvenliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ideal bir kameradır.
Ürün Detayı

KÜP KAMERALAR

KÜP Kamerlar 360 derece panoramik görüntü özelliğine sahiptir. Wifi bağalntısı mevcut olup her ortamdan bağlanmanıza imkan tanıyan uygulamalarla birlikte kolayca kurulumunu yapabilir, dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Detayı

TERMAL KAMERALAR

TERMAL Kamerlar video çıkışının yanı sıra 10fps hız ile  full radyometrik termal video kaydını direkt olarak SD kart üzerine yapar.Ayrıca herhangi bir cihaza bağlanmadan sürekli çekim kullanılarak hareketli nesnelerin sıralı görüntüsünü yakalamak mümkündür. Bu özellik özellikle üretim bantlarında ve makinelerde süreci otomatik olarak kontrol etmek için etkilidir.

Ürün Detayı