Hakkımızda

Elektronik güvenlik sistemlerine 2004 senesinde başladığımız bu serüvende ayakta kalan ender firmalar arasında yer almak bizim için bir tesadüf değildir.

Bu sektördeki başarımız; uzman kadromuz,doğru ürün,ileri teknoloji olan sistemleri ve satış sonrası zamanında kaliteli ve hızlı hizmet sunmamıza bağlıyoruz.

Klasik bir söz olan Kaliteyi ucuza satın alamazsın anlayışını tamamen ortadan kaldıracak,Kaliteyi değerinde alabileceğiniz ASKON GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ’nde siz değerli son kullanıcı olan iştirakçilerimiz ve müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Şirket Politikamız;Yarının Teknolojisini Bu günden kullanın!

 

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek Örnek,yaygın,bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı,ilham veren ve iş hayatını ve özel yaşam alanını güvende kılan ve  kolaylaştıran bir marka olmak;
İyi üretim uygulamaları ve personel eğitimleri ile ar-ge ve kalite yönetim sistemimizi sürekli güncel tutup son teknoloji ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmak.
Doğru üret doğru sat doğru kazan ve doğru paylaş düşüncesi ile hareket etmek.

 

 

pinterest