Alarm Sistemleri

 


ALARM SİSTEMİ PAKETİ

ALARM SİSTEMİ PAKETİ içerisinde güvenlik alarmı konusunda aklınıza gelebilecek birçok ürün bulunmaktadır. Ev veya iş yerinize sıfırdan bir alarm sistemi kurmak istiyorsanız bu paket tam size göre.

Ürün Detayı

ALARM PANELİ

Alarm panelinin yazılımına ekleyeceğiniz birkaç özellik ile sadece hırsız alarmı değil yangın ve sağlık sorunlarında da alarmınız aktif hale gelebilmektedir.

Ürün Detayı

ŞİFRE PANELİ

Şifre paneli sayesinde evinize ve iş yerinize  gelen ziyaretçilerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ziyaretçi ve çalışan girişleri şifreli veya kart okuyucu olarak ayarlanabilmektedir.

Ürün Detayı

 

 


HARİCİ SİREN

Metal korumalı harici sireninizi 4 farklı ses seçeneği ile hızlı ve yavaş (isteğe bağlı) olarak aktif hale getirebilirsiniz.
Ürün Detayı

DAHİLİ SİREN

İç mekanlarda kullanım için dizayn edilmiştir. Hırsız, yangın vb. acil durumlarda yüksek ses desibeli ile sizi uyarır ve elektrik kesintilerinden etkilenmez.

Ürün Detayı

PIR DEDEKTÖRÜ

Pır dedektörleri harekete duyarlı güvenlik araçlarındandır. Ortamdaki hareket eden nesnenin ısı değişimi sayesinde tehikeyi algılar ve sirenleri devreye girer.

Ürün Detayı

 

 


MANYETİK KONTAK

Manyetik Kontak adından da anlaşıldığı gibi manyetik iki parçanın karşılıklı olarak kapı veya pencerelere monte edildiği güvenlik aracıdır. İsteğe bağlı olarak monte edildiği bölgenin kapanışında veya açılışında uyarı vermesini sağlayabilirsiniz.

Ürün Detayı

GAZ DEDEKTÖRÜ

Hassas yapısı ortamda ki gazı hemen ayırt edebilir ve tehlike anında ya da acil durumlarda sizi hemen uyarabilir.

Ürün Detayı

DUMAN DEDEKTÖRÜ

Hassas yapısı sayesinde sigara dumanı gibi zayıf dumanları bile algılar ve ışıklı ya da sesli olarak uyarı verir. Tehlike bittikten sonra otomatik olarak resetlenir.

Ürün Detayı

 

 


ISI DEDEKTÖRÜ

Algılama hücresine giren duman partikülleri tarafından ışığın dağıtılması veya emilmesi prensibi ile çalışan bir dedektör tipidir. Eviniz ve iş yerinizin güvenliği için idealdir.
Ürün Detayı

ALEV DEDEKTÖRÜ

Çakmak alevi gibi zayıf alevleri bile ayırt edebilen hassas çalışma yapısına sahip bir üründür. Yangın riski büyük olan çalışma alanlarında ve ya evinizde güvenle kullanabileceğiniz bir güvenlik aracıdır..

Ürün Detayı

DARBE DEDEKTÖRÜ

Kapı veya pencerelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün monte edildiği ortam açılmadan daha ilk darbe de uyarı verecektir. Hırsızlar için caydırıcı bir üründür.

Ürün Detayı

AKÜ TRAFO

Akü sayesinde güvenlik araçlarınızı elektiriğe ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Ürün Detayı

 

 

 

[/mks_col]